Про нас

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Фабрика Здорово»

виробник м’ясної та м’ясорослинної консервації під ТМ «Здорово» 

   Консервна продукція під ТМ «Здорово» присутня на ринку України з 2005 року. Зараз продукція під ТМ «Здорово» представлена через дистрибуторів в усіх регіонах України, в усіх каналах збуту (ключовий та лінійний роздріб, опт, громадське харчування, державні закупівлі). Одночасно з продажем продукції під ТМ «Здорово» через дистрибуторів розвивається напрямок виробництва продукції під власними торговими марками компаній-партнерів.   З липня 2010 року виробляється продукція під ТМ «Ситний ряд» та «Вигідна ціна завжди» для ТОВ «АТБ-Маркет», », з грудня 2010 року ТМ «Українська зірка» для ТОВ «Таврия В», ТМ «Просто» для ТОВ «Українский Рітейл» (супермаркети «Брусниця»). З 2014 року ТМ «Повна чаша» для ТОВ «Фоззі», с 2015 року ТМ «Easy@Good»  для ТОВ «Караван» та ТМ«Перший ряд» для ТОВ «Эко-Маркет».  Щорічно виробляється кошерна продукція за замовленням Дніпропетровської єврейської общини.

Характеристики продукції ТМ «ЗДОРОВО»

   ТМ «ЗДОРОВО» - це стабільно висока якість, оптимальний асортимент, відмінне співвідношення ціна – якість, продумана комерційна  та цінова політика. Продукція нагороджена дипломами спеціалізованих  виставок та дегустаційних конкурсів. Для виробництва тушонки використовується сировина вищої якості від українських виробників. Технологи підприємства не зупиняються на досягнутому та постійно працюють у напрямку розвитку асортименту, поліпшення якості  продукції. Продукція виробляється  як по ДСТУ, так і по ТУ в жерстяній тарі масою нетто 325 г, 340 г, 525 г та скляній тарі масою нетто 500 г.

  Продукція фасується в жерстяну банку європейського стандарту (форма дна банки не дозволяє банці зісковзувати при виставленні  банок одна на одну), що дозволяє ефективно працювати з товарним запасом; оклеюється яскравою самоклеючою етикеткою, яка легко запам’ятовується; кришка скляних банок додатково закривається «косинкою». Продукція в жерстяній банці постачається у груповій упаковці по 24 шт в гофроящиках, скляні банки постачаються у груповій упаковці по 12 шт. в термоусаджувальній плівці.

Контроль якості продукції ТМ «ЗДОРОВО»

   Контроль за якістю сировини, технологічного процесу та готової продукції здійснюється службою якості, виробночою лабораторією, закріпленим за підприємством спеціалістом ветеринарної медицини. Вся продукція ТМ «Здорово» має всі необхідні гігієнічні висновки, експертні висновки, протоколи досліджень по показникам безпеки. Кожна партія продукції проходить перевірку в лабораторіях СЕС, ветеринарної медицини, ДП «Укрметртестстандарту» (на вміст генетично модифікованих організмів).  Усі відвантаження продукції ТМ «ЗДОРОВО» супроводжуються повним пакетом документів, які підтверджують її якість та безпеку.

  У 2011 р. введені в експлуатацію нові виробничі потужності, які збудовані за кращими зразками європейських м’ясопереробних підприємств, оснащених самим сучасним обладнанням. В марті 2012 р. ТОВ «Фабрика Здорово» успішно пройшла аудит компанії «SGS» на відповідність міжнародній системі якості IFS, заснованої на HACCP.

Банка тушонки – як формується ціна

   Більшість покупців не замислюється, чому банка тушонки коштує дешевше або дорожче, ніж зараз, так як не вникає в процес формування ціни. А ціна формується, виходячи з:

  1. Сировина – ми ретельно вибираємо постачальників, в першу чергу, звертаючи увагу на якість. 
  2. Робота – висококваліфіковані  робітники у наш час цінуються дуже високо, так як завдяки їм, їх навичкам, смак та якість завжди залишаються на високому рівні. Саме завдяки їм ви можете бути впевненні, що відкриваючи банку тушонки, ви зможете відчути смак саме тушонки, а не неякісного продукту. 
  3. Витрати на контроль якості – вся сировина, а також готова продукція, проходять сувору перевірку на відповідність стандарту (ГОСТу). Завдяки контролю, наша продукція залишається такої високої якості, та вибираючи наш продукт – банку тушонки, консерви або будь-який інший, ви можете бути впевнені – продукт, який ви вибрали, – високоякісний та відповідає всім стандартам виробництва.
  Це основні витрати, які впливають на ціну, будь то банка тушонки, консерви або інший продукт. Ми намагаємося знижувати ціни за рахунок оптимізації виробничого процесу, закупівлі якісної сировини за більш низьку ціну у перевірених постачальників. Ми робимо усе, щоб ви мали можливість купувати якісний продукт за більш низьку ціну.

Українська